Recyklujte s hasiči Recyklujte s hasiči ELEKTROWIN Dobrovolní hasiči ASEKOL Miss Hasička
OBJEDNÁVKA SVOZU
Celý název včetně SDH, např. SDH Praha
Formát DHxxxx, např. DH9999

Pokud uvedete e-mail, bude vám na něj zasláno potvrzení objednávky.
* Formát: 9 číslic bez mezer, např. 777666555)
Adresa místa nakládky uvedená při písemné registraci sboru do programu je závazná.
Na případné nenadálé změně místa nakládky je možno se dohodnout při telefonickém kontaktu s řidičem. Pokud si přejete trvale změnit původní registrovanou adresu místa nakládky, kontaktujte naši infolinku 800 320 010.

Elektrozařízení musí být pro dopravce snadno přístupné, umístěné na zpevněné ploše a předání musí probíhat v době od 7 do 16 hodin ve všední den.

Objednáváme odvoz:

např. chladničky, mrazničky, jejich kombinace a další

např. pračky, sporáky, myčky a další

počet ks BAGů na malé spotřebiče např. žehličky, vysavače, vrtačky a další

moderní ploché obrazovky televizí a monitorů

původní, klasické hluboké televize a monitory

Captcha * opište text z obrázku
* údaje označené hvězdičkou je nutné vyplnit

Objednat svoz můžete také telefonicky na bezplatné infolince 800 320 010.
Svozová firma nejpozději do 7 pracovních dní od přijetí objednávky kontaktuje v registraci uvedenou kontaktní osobu pro svoz, s níž si upřesní podmínky svozu (termín, množství). Pokud čekáte na svoz déle, volejte bezplatnou infolinku 800 320 010.

Při předání zpětně odebraného elektrozařízení je dopravce povinen do svozového formuláře zaznamenat celkový počet předaných elektrozařízení dle logistických skupin. Zástupce SDH je povinen tento svozový formulář přepravci potvrdit svým podpisem.

Po registraci každý sbor obdržel 3 bagy. Svozová firma po převzetí nahlášeného počtu bagů má za povinnost vydat vám za ně prázdné pro možnost dalšího svozu. Vždy byste měli disponovat 3 prázdnými bagy. Pokud se stane, že z nějakého důvodu není možná výměna, neprodleně kontaktujte logistické centrum – viz. odkaz Kontakt.
Minimální objednávka
UPOZORNĚNÍ
V Jihočeském kraji provádí svoz dva dopravci, z nichž jeden vám odveze pouze chlazení a velké spotřebiče a druhý bagy, televize a monitory. Budete tedy kontaktování dvakrát.