Soutěže

Výsledky soutěže "HASIČSKÁ VÝZVA aneb sbírej a vyhraj!"  18.12.2018

Vážení a milí hasiči!

Je dobojováno, výsledky jsou sečteny a podtrženy! Do naší soutěže "HASIČSKÁ VÝZVA aneb Sbírej a vyhraj!" se zapojilo téměř 900 sborů dobrovolných hasičů, díky nimž bylo k recyklaci svezeno více než 2.100 tun vysloužilých elektrozařízení.

Celkovými vítězi se pak stávají tyto sbory:

1. místo - SDH Přepychy (197,82 kg na obyvatele)
2. místo - SDH Véska (118,97 kg na obyvatele)
3. místo - SDH Březová (104,46 kg na obyvatele)

Všem zúčastněným děkujeme za účast, vítězům gratulujeme!

Současně bychom Vám všem chtěli popřát šťastné a veselé Vánoce, budeme se těšit na další spolupráci v roce 2019!

HASIČSKÁ VÝZVA aneb sbírej a vyhraj!  27.4.2018

letak_hasicska_vyzvaPro letošní rok jsme si pro Vás připravili novou soutěž, která nese název:

HASIČSKÁ VÝZVA
aneb sbírej a vyhraj!

Princip soutěže je jednoduchý. Každý sbor, který v termínu od 1. května do 31. října 2018 uspořádá svoz vysloužilých elektrospotřebičů je automaticky zařazen do soutěže. Na konci soutěžního období sečteme váhu všech odevzdaných elektrospotřebičů a přepočteme ji na obyvatele dané obce (jako údaj o počtu obyvatel slouží databáze obyvatel Českého statistického úřadu).

Sbor s největším poměrem sesbíraného elektrozařízení vyhraje příspěvek ve výši 20 000 Kč na jím pořádanou společenskou, kulturní či sportovní akci. Sbor na druhém místě získá příspěvek 10 000 Kč a třetí nejaktivnější sbor získá 5 000 Kč.

Podrobná pravidla naleznete zde.

Výsledky soutěže Natoč FILM s hasiči  19.3.2018

Konečné výsledky naší podzimní soutěže:

1. místo - SDH Třeština - video zde
2. místo - SDH Sedlice - video zde
3. místo - SDH Obědkovice - video zde

Všem zúčastněným děkujeme za zaslaná videa a výhercům gratulujeme!