Časté otázky

Co je to BAG a kde jej dostanu?

BAG je vak z technické textilie, do něhož jsou ukládány malé spotřebiče. Do malých spotřebičů řadíme vše, co je menší než rozměr 40x50x80cm. Obdržíte jej do 10 dní po přijetí registrace v počtu 3 kusů.
Co když mám více drobných spotřebičů a jen 3 BAGy?
Svozová firma vždy disponuje několika prázdnými bagy, které je možno na místě naplnit. V případě  většího předpokládaného množství drobných elektrospotřebičů (8 a více), doporučujeme objednat další svoz. Objednat lze však nejdříve až po uskutečnění aktuálního svozu.

Jak často mohu objednávat?

Další objednávka může být vyřízena až po dokončení svozu předchozího. Pokud se před provedením svozu počet kusů razantně navýší, informujte nás. Dopravce není povinen převzít větší počet kusů zpětně odebraného elektrozařízení,než kolik bylo objednáno.

Co nastane po objednání svozu?

Svozová firma nejpozději do 7 pracovních dní od přijetí objednávky kontaktuje v registraci uvedenou kontaktní osobu pro svoz, s níž si upřesní  podmínky svozu (termín, množství). Pokud čekáte na svoz déle, volejte bezplatnou infolinku 800 320 010.

Dopravce mi nedal BAGy výměnou. Co teď?

I když má svozová firma v den svozu povinnost vrátit vám za 3 plné BAGy stejný počet prázdných, občas se  stává, že se to neděje. V tomto případě využijte kontakt na logistické oddělení ELEKTROWIN a.s., kde neprodleně můžete nahlásit svou stížnost (viz Kontakt).
Pozor! Stížnosti lze podávat pouze do 10 dní od uskutečněného svozu!

Jak a kdy je vyplácena finanční odměna?

Finanční odměnu doručí Česká pošta na adresu kontaktní osoby uvedené v registraci formou poštovní poukázky typu B vždy po 20.dni následujícího měsíce po uskutečněném svozu. Po předložení na přepážce vám bude odměna vyplacena.  

Co mám dělat, když je konec měsíce a stále nemám poštovní poukázku?

V tomto případě nás neváhejte kontaktovat na infolince 800 320 010 nebo na info@recyklujteshasici.cz.

Poštovní poukázka sice přišla, ale adresa je chybná. Nepropadne mi finanční odměna?

V případě jakékoliv nesrovnalosti na poštovní poukázce, kvůli níž nemůže být tato vyplacena, nás neprodleně  kontaktujte (infolinka, e-mail). Finanční odměna vám nepropadne, jen bude vyplacena v dalším měsíci v obvyklém termínu.
ODESÍLAM, POČKEJTE PROSÍM ...